Brotherhood
Novinky

Dům pánu z Brotherhoodu byl založen 10. 10. 2000 ctihodným válečníkem Lucasem. Gloria Heroibus - Mors Monstris

"Fantazie není ve skutečnosti nic jiného než druh paměti osvobozené od řádu času a prostoru."

Samuel Taylor Coleridge

3.5.2010

Je to až k nevíře, kolik potřebujeme času na doplnění nějakých aktualit.

Více než rok jsou tyto informace zešedlé, pusté a neodpovídají tomu, že Brotherhood stále žije, bojuje a umírá ve světě Dark Paradise. Přenesl se přes mnohá nebezpečenství a útrapy všedních dnů a vešel do výročního roku světa Dark Paradise. Je tomu již neuvěřitelných 10 let co slovutný hrdina Lucas, zakladatel guildy Brotherhood, zvolal "Gloria Heroibus - Mors Monstris" a založil účet. Všichni doufáme, že si v tento významný rok významně připomeneme jeho význam na významném každoročním srazu guildy. Opět přivítáme naše kolegy "etojláky", "éčka" no zkrátka, ty, co je vede ta blondýna s koulema. Kdo ví, pochopí, kdo neví, ať mlčí. Málokdo má koule sám vtrhnout do třetího patra Destardu. No dosti bezduchého klábosení, vždyť další dobrodružství jsou před námi. Na druhou stranu je potřeba počítat s tím, že další řádky se zde objeví za dva roky. Takže závěrem... Zde jsme a zde budeme.

A také neopomeňte shlédnout naše nové záznamy z životů brotherhoodských Galerie.

8.1.2009

Takže opět šťastný Nový rok, již neuvěřitelný devátý rok guildy Brotherhood...

Už je to tak, završil se další rok našeho života v Temném ráji a konec roku byl poznamenán opravdu nebývalým ožitím naší guildy. Mnoho starých přátel se vrátilo a důkazem je i nebývalý stavební ruch okolo našeho sídla na březích Vesperských. Vyrostly dvě nové kovárny a vila.

A také neopomeňte shlédnout naše nové záznamy z životů brotherhoodských Galerie.

24.11.2008

A opět je tu zima...

Dříve než jsme se nadáli opět zadul ostrý vítr ze severu a přivál první sněhové vločky na naši starou Brotherhoodskou věž. Ovšem i v těchto. skoro již zimních, plískanicích si dobré duše najdou čas na posezení nad svařeným šálkem dobrého yewského. A tak pokračuje naše strastiplná, ale i radostná pouť po zemích známých i neznámých, bezpečných i nebezpečných. No a na těchto poutích se nás konečně jal doprovázet náš milý přítel Warren. Buď pozdravem, příteli.

21.5.2008

Jaro se probudilo..

.. spolu s jarem probudilo se i několik našich členů a zase jsme malinko pookřáli. Společně s přáteli z guildy Etoiles objevujeme nové krásy našeho světa a nezapomínáme se vracet na stará místa. Přes značné pracovní/studijní vytížení se pereme s dobrodružstvími zdejšího světa celkem často, posoudit můžete sami v sekci Výpravy.

Brány našich adeptských cvičišt' jsou otevřeny zájemcům jakýchkoliv dovedností či schopností, těšíme se na Vás.

31.3.2008

Haló, haló,

na vědomí všemu lidu světa Britanie se dává, že ve čtvrtek 27. dne měsíce března, posílila řady Brotherhoodu nová krev. Vítáme u nás rangery Raina a Rockhuna a vampíra Franka H. Nechť utužují své vztahy v guildě, aby se jim tato jednou stala skutečným domovem.

Tak, jako se stejného dne na slavnostním hromadném zevlu stala právoplatným domovem našich dvou přátel, mága Logiho a paladinky Tracy, která tak hrdě hájí barvu chaosu. Přejeme vám všem, aby se vám u nás líbilo a líbit nepřestalo a abyste i nadále se stejným zápalem nosili za jménem onu zkratku, kterou se nepoštěstí získat každému.

Že by jaro přeci jen přineslo tolik očekávaný obrat na lepší časy?

30.3.2008

Milý dobrodruhu,

vítej opět na našich stránkách, máme pro Tebe několik zajímavostí. Jednou z nich je i posun času v reálném životě, příchod jara a zažehnání chmurů.

Jsem neskonale rád, že Ti mohu oznámit obrození alespon' části naší guildy. Dohromady s guildou 'Etoiles' tvoříme nezlomný celek, který je čím dál silnější, společně překonáváme nesnáze jakýchkoliv rozměrů a navzájem v sobě nalézáme přátele, je-li to něco, co v této hře hledáš i ty, pak Tě vyzývám: "Přidej se k nám!".

1. proběhlo vyhodnocení aktivity týkající se prošlých dungeonů za uplynulý rok 2007, výsledky budou zveřejněny na našem oficiálním forku .

2. proběhl update našich webových stránek, přidána možnost sledovat průchody dungeony i v roce 2008 v sekci Výpravy .

3. také jsme provedli několik změn ve stavech našeho osazenstva a jejich hodností, report přijde v nadcházející novince.

27.1.2008

Zimní spánek

Nadchází zima, čas pošmourných plískanic, nevlídných dnů, kdy člověk denního světla neužije. A tak i my, věrni staré tradici lidu pozemského, užíváme vytvořených zásob a věnujeme se jiným činnostem. Někteří z nás se povalují po staré věží na pobřeží Vesperského zálivu, jiní se odhodlali i v tomto období prozkoumávati daleké světy, jejichž budoucnost jest zatím nejasnou. A tak Brotherhood, po delší velmi aktivní době, nyní spí pokojným spánkem zimním. Jen menší skupinka dobrodruhů se ochomýtá kolem guildovních nemovitostí a bdí nad tím, aby do nich nezatékalo. Těch pár aktivních bláznů, kteří se s láskou brodí sněhem a odstraňují návěje ze severní strany Brotherhoodské věže.

Muž vzhlédl a protáhl si záda. „Tak, zase to zbylo na mne,“ pomyslel si starší paladin a praštil krumpáčem do zmrzlé ledové krusty, která se přes noc vytvořila na schodech věže. „Taky by už Regis mohl dojet s tou solí, kdo se s tím má pořád dělat,“ mumlal si pod vousy. Náhle se před ním otevřela magická brána a z ní vyjel muž na úžasném koni oděný do prostých, pohodlných zimních šatů. „Ahoj, staříku, tak ti to tady vezu,“ pravil a poté, co sesedl ze svého oře, došel k paladinovi s pytlem, který rozhodně nebyl lehký. „Ukaž, já to tady dodělám, nechceš mezitím nalít trošku medoviny? Jsem zmrzlý, ty dnešní runy stojí za starou belu, než se brána otevře a ještě to pak i déle trvá, no prostě už to není nic pro nás, starší kozly, viď? “ „Pravdu díš, starý brachu, no nedá se nic dělat, když nám ti naši bratři odešli prozkoumávat nové krajiny, aby přinesli kovy a rostliny dosud nevídané, takový Phoenix by se toho jistě zhostil lépe, nemyslíš?“ „To nepochybně, ale taky Greamer či Hajnak, to jsou taky pořádné kousky chlapa, akorát kdyby z principu nebyli tak líní. Sám se divím, že je Phoenix umluvil k tomu, aby s ním vyrazili na průzkum,“ pravil zarostlý klerik. „Lenost je matka pokroku, Regu, že zrovna ty jsi na to zapomněl, tomu se moc divím,“ podotkl paladin a pousmál se na svého starého přítele. „Stejně mi ti kluci chybí. To Davovo veselé hvízdání, když ochočoval zvěř v okolních lesích, Agathin humor a sarkasmus Joe Blacka, jedovaté, ale vždy v dobrém myšlené popichování Werkonského, pamatuješ, co jsme tady proseděli nocí u soudků vína a veselých příhod?“ „Nevěš hlavu, prosím tě, uvidíš, ze se věží zase bude po nocích rozléhat veselý chechot, koneckonců ještě nám tu zbylo pár lidí, kteří neodešli na průzkum,“ pravil Regis a podíval se směrem ke kovárně, odkud se ozýval naštvaný hlas Jandorův. „Do háje zeleného, já ten podělaný myth snad dneska nevykovu,“ rozčiloval se mladý řemeslník. „A vlastně máš pravdu, Regu. Máme tu ještě Logiho, Wilíka, Wampíka a par dalších adeptů, ale ta medovina je nějaká silná, obzvlášť mi dnes leze na mozek, snad ta je příčinou mé neúplné paměti.“ „A víš, že na jaře by se měl vrátit z cest Thor? A ten určitě přivede s sebou i Gnista. A vsaď se, že ti dva bez demižonu neudělají ani krok,“ pravil klerik a v očích mu mlsně zajiskřilo. „Ožralo!“ zvolal paladin a rozesmál se. „No, alespoň že nám tu zůstal taky Banshee, sice nyní jen bojuje proti vrahům a zlodějům, ale to je taky potřebná činnost. A Arathorn a Tehanu, ale těm prý nedávno přišel dopis od našich kamarádů, jestli by se nechtěli k nim přidat, když se jim v té neznáme zemi tak daří. No uvidíme jak se rozhodnou,“ pronesl paladin. „Určitě dobře, příteli. A na to se napijme!“

Poutníku, věz, že Brotherhood ti poskytne vždy domov a potřebnou základnu pro to, aby ses nemusel obávat, že se ti nepovede obstarat si věci, které potřebuješ, aniž by jsi musel platit nekřesťanské ceny na trhu. Nemůžeš od nás ale v období našeho zimního spánku vyžadovat, abychom pokořili kobky nesčetného počtu a obtížnosti, jako tomu bylo dřív. Hledáš-li však něco víc, než jen pomíjivou zábavu, pak si buď jist, že pokud Tě mezi sebou jednou všichni přijmeme ve svých srdcích, najdeš jednu z nejcennějších věcí, která se na tomto světě vyskytuje.


Drahý putníče, rozbal tento sáhodlouhý pergamen, jež zaznamenává skutky naše vykonané hluboko zpět v časové linii a budeš udiven naším příběhem..